مسافر حرم

مسافرت به مدینه و زیارت پیامبر و اهل بیت ایشان در ایام فاطمیه

۳ مطلب در بهمن ۱۳۹۸ ثبت شده است

قرعه کشی کردستان

نام  مدرسه شماره 
پارساسلطانی محسن 0918****874
محمد کاکایی رضوی 0918****085
ابوالفضل جعفری شهید رجایی 0918****386
پارسا کیهانی 12 فروردین 0930****159
اسماعیل دانش آموز امام سجاد 0939****994
کسری رحمتی اسدالله رضایی 0910****637
طه رسولی  17 شهریور 0918****796
محمد برزان بدری معلم 0918****570
سارینا عبدالملکی فرزند مهدی نواب 1 قلعه 0918****834
طه غلامی نواب 2 قلعه 0918****098
محمد آرشام زارعی شکوفه های انقلاب 0918****140
یسنا ابراهیمی شکوفه 0918****308
عسل محمدی احسان 0992****990
باران کرمی رضوان 0918****772
هستی رستمی هجرت 0918****761
النا کرمی هفت تیر 0930****646
یسنا خراءل ساجده 0918****794
زهرا عبدی طیبه 0918****684
فاطمه عبدی بیگ زاده 0918****807
حسین ذاکری رستگاران 0918****272
ابوالفضل داوودیان سپهر معرفت 0991****543
۲۹ بهمن ۹۸ ، ۰۱:۱۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها

اسامی برندگان استان هرمزگان

اسامی برندگان مسابقه روزنامه دیواری به مناسبت ایام فاطمیه ـ استان هرمزگان

نام منتخبین                   نام آموزشگاه

ساناز پیشدار                      امامت ناحیه 1

فاطمه قربانی                   

ریحانه قریشی                  

مائده ابراهیمی                   هاجر ناحیه 1

مهشید اکبری                   

فاطمه گودرزی                 

ساغر کریمی                     بحرالعلوم ناحیه 1

شیوا مرادپور                     

ام البنین دهقانی               

زینب احمدی                   

رومینا شریفی                   

هانیه تکند                        حجاب ناحیه 1

خاطره هادی زاده             

زهرا سالارپور                   

دنیا حسینی                       نفیسه ناحیه 1

ریحانه خالو                       شهدای صنعت نفت ناحیه 1

احلام غلام زاده               

الهه اسلام زاده                 

مریم صالحی                   

کوثر بهمنی                      

دنیا حیدری                       شکوفه های دانش ناحیه 1

سمانه راهشبریز                

آنا چاکری                        

فاطمه جمشیدی               

بنت الهدی فخاری            سوم خرداد ناحیه 1

ماهگل هاشمی پور           

مبینا تاجیک                     

مهدیه بابکانی نژاد            

سمانه یکتاپور                   

زهرا عزت پناه                   ابوذر ناحیه 1

رویا رضوی راد                 

فاطمه دست رسی              زینب کبری ناحیه 1

زینب زاهدی                    

زهرا مریدی                     

مبینا زارع                          شهید دهقانی ناحیه 1

معصومه تنیان                  

فاطمه رنجبری                 

پروانه بارک زهی              

مبینا بلند نظر                     کوثر ناحیه 1

یلدا رستمی                      

فاطمه لکزاییان                

حمیرا یوسفی                   

فائزه ذاکری                     

حدیث خالو                       حضرت رقیه ناحیه 1

نگین رمضان زاده             

مهلا رنجبری                   

میترا رنجبر                       

محمدرضا تاجیک              پژوهش ناحیه 1

محمدجواد احمدی            

خالد محمدی                   

فرهاد کورش                    پوشینه بافت ناحیه 1

امیررضا دخت فضلعلی      

محمد ناصری                   

                                       

حسین رمضان زاده            جامعه الصادق ناحیه 1

مهران بهرامشاهی            

امیرحسین الهیاری            

محمدامین راشدی            

حسین زارع                       احمدی روشن ناحیه 1

امیر لقمانی                       

امیرحسین رضایی             

علی تاوه                           شهید مدرس ناحیه 1

امیرحسین احمدی            

ابوالفضل میرزایی             

علیرضا ارژنگ                   شهید شهریاری ناحیه 1

سید ابوالفضل لقمانی        

میلاد زاهدی                    

علیرضا زاهری                 

احمدرضا رئیسی                شهید آرمات ناحیه 1

محمد مهدی حسین پور    

یاسین الله دادپور              

امیرمهدی سالارپور           

مصطفی گرجی                 

محمد جعفری                   مهرآوران ناحیه 1

شایان جلیلیان                  

بهروز سرانجام                  

محمد مهدی طیبی زاده    

مهدی ترکی                     

علی مسیحی                     امیرزاده ناحیه 1

مهدی چمیده                   

محمد مهدی قاضی          

علی دست پیمان              

محمد رئیسی                    

علی عبداللهی                    صدرا ناحیه 1

پویا کمالی کلوچان           

امیرحسین رنجبری            آیه الله بهجت ناحیه 1

جواد علیپور                      

نیما آشیان                        

محمدمهدی سالاری         

امیرمحمد ریسی                محمد الدوره ناحیه 1

امیرحسین خرم ور            

محمد امین درویشی         

امیرحسین وحدانی            

محمد امین خالو               

محمد حسین طاهری         پاکدامن ناحیه 1

رضا دری نژاد                   

امیرحسن رستمی              

ابوالفضل سعیدی               عابدینی ناحیه 1

عرفان زارعی                   

عمار بیات امیری               شهید قاسمی ناحیه 1

مهدی عظیمی                  

عمران تاجیک                  

امیر علی سلطان زاده         ابرار ناحیه 1

سامان شیبانیان                

مهران کریمی                   سید جمال ناحیه 1

محمد جواد پهلوانی           

علی جهانگیری                 شهید سایانی ناحیه 1

علی قویدل محمدی         

حسام خوارزمی                 

حامد کمالی                     

سید یاسین سجادی           شهید مدنی ناحیه 1

محمدجواد نصیرپور           

اکبر خادم                         

محمدرضا عابدی              

امیرمهدی صالحی             شاهد ناحیه 1

مهدی گلزاری                  

حمیدرضا روستا                

علی مکاری                     

مبین سلیمی                      شهید حقانی ناحیه 1

هومن سلجوقی                 باقر العلوم ناحیه 1

مرتضی دلیر گلی              

ایمان آب سالان               

عبدالحمید ملت خواه         

ابوالفضل حسنی                اسدپور ناحیه 2

حسین محمدی                

فضل احمد جعفری            بیهقی ناحیه 2

علی اصغر باوقار               

امید کیانوش                    

یاسین خدادادی                 امیرکبیر ناحیه 2

مازیار سالاری                  

امیرحسین یارشی             

علیرضا صالحی                 حبیب ابن مظاهر ناحیه 2

امیررضا چشم براه            

مهدی احمدی                  

مهران صباغ زاده               شهید عباسپور ناحیه 2

حسین علعلی                     شهید عراقی زاده ناحیه 2

محمد یاسین محمدنژاد     

حجت رهبان                    

یونس انصاری                   امید جنوب ناحیه 2

امیررضا بهرامی                

امیرحسین چاکری            

محمد سعیدی                   امید انقلاب ناحیه 2

محمدمتین سالاری           

مجتبی سالاری                 جوادالائمه ناحیه 2

محمد علی تاشک             

ابوالفضل ولی پور               شهید نیکار ناحیه 2

مرتضی رنجبر                   

اکبر صادقی                     

رضا همتی                       

رئوف جعفری                    شهید حیدری ناحیه 2

امیرمحمد پور سهراب        

متین عباسی                      شهید مفتح ناحیه 2

یاسین جمالی فرد             

علی ایرانمنش                  

الیاس آلاد                       

ابوالفضل ذوالفقاری          

علیرضا نیروندی                شهید قرنی ناحیه 2

عرفان حاتمی                   

امیر محمد آباده                 مالک اشتر ناحیه 2

ایلیا شاهدادی                  

سبحان سلمانی                  شهید تختی نژاد ناحیه 2

امیر محمد رحیمی            

فاطمه بیابانی                    ام البنین ناحیه 2

محدثه عامری                  

زهرا حاجبی                     

رقیه رنجبر                       

زینب قایدی                      مکتبالاسلام ناحیه 2

نسترن خورنگاه                

فاطمه بامری                    

زهرا کرم زاده                   مکتب الزهرا ناحیه 2

فاطمه اسفندی                 

زهرا جنگانی نفر               

هدیه خورنگاه                   نسیبه ناحیه 2

زینب فتحی زاده               

هلیا با وقار                       

مهرناز شهرکی                 

عطیه چمک                     

آتنا جعفری زاده                 بنت الهدی ناحیه 2

مرضیه قائد امینی             

کوثر نیکویی                    

زهرا شاهسون                   فرزانگان ناحیه 2

آرمینا مقدم                      

سانیا طالبی پور                

فاطمه عباسی                   

خاطره خازنچین                حنان ناحیه 2

ریحانه امیری                   

فاطمه مرادی                   

نرگس باوقار                    

هستی زارع                       فدک ناحیه 2

اسماء اسماعیلی                

فاطمه زهرا داوطلب          

کوثر علیپور                      

بیتا قنبر زاده                      شهدای 12 تیر ناحیه 2

زهرا حیدری پوری            

کیانا سالاری                    

فاطمه روان تاب               

زهرا بناوند                        شهید آذر مهر ناحیه 2

مرضیه توسلی                  

حدیث بالو                        

زهرا تاجیکی                    

مهدیس مرادی                 

فاطمه اسفندی                  مشیر دوانی ناحیه 2

آیدا دادی زاده                  

سمیه تاجیک                    

ستایش خدادادی              

نرجس مریدی                   پروین اعتصامی ناحیه 2

فاطمه نقدی                     

سارا کمالی زرکانی           

پریناز دادی زاده               

یوسف کرم بخش              دانشمند ناحیه 1یا2؟؟؟؟

امیرحسین سدیدیار           

مانیا محبی                        فرهنگ 

سارینا مرادی                   

مهدیه قنبر زاده                

آیناز نامدار                       

نیایش ایرانپور

۲۷ بهمن ۹۸ ، ۲۰:۰۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها

قرعه کشی جوایز

با سلام و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

به علت تمدید زمان قرعه کشی در بعضی از شهر ها به زودی اسامی قرعه کشی در سایت و کانال قابل مشاهده است.

 

اسامی برندگان قرعه کشی روزنامه دیواری به تفکیک استان در لینک های زیر قابل مشاهده است.

اسامی برندگان استان هرمزگان

اسامی برندگان استان کردستان (قروه)

.....

.....

.....

۲۷ بهمن ۹۸ ، ۰۶:۴۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
فرزند حضرت زهرا سلام الله علیها